Depo Rafı İkinci El

Rafmaksan sanayide ve çeşitli sektörlerde kullanılan raf sistemleri konusunda uzman kadroları ile sizlere hizmet sunmaktadır. Depo rafı ikinci el ürünlerde hem ağır yük hemde hafif yük raf sistemlerinde alım satım hizmetlerimiz bulunmaktadır. Kullanımı tarafınızdan bitmiş olan ikinci el depo raf sistemleri için bizlere ulaşarak fiyat teklifi alabilir ve firmamıza satış yapabilirsiniz. Şimdilik sadece İstanbul ve çevre bölgelerde hizmet veren firmamız belirtilen bölgeler de müşterilerine aynı gün hızlı hizmet ayrıcalığı sunar.

Depo Hafif Yük Raf Sistemleri İkinci El

Depo rafı ikinci el ürünlerde hafif yük raf sistemleri ilk akla gelen raf çeşitlerinden biridir. Ufak veya büyük depolama alanlarında hafif ağırlığa sahip ürün ve malzemelerin depolanması için kullanılmaktadır. Her ne kadar ömrü yüksek olsa da belirli bir süre sonra işletmelerin ihtiyacını karşılayamayabilir. Bu nedenle bir çok firmanın hafif yük raf sistemleri boşa çıkabilir ve atıl duruma gelebilir. İşte tam bu noktada firmamıza devreye girmekte ve sizlere kullanmadığınız raflarınızı değerlendirme olanağı sunar.

Depo Rafı Ağır Yük İkinci El Raflar

Ağır yük raf sistemleri de sanayide iş ve projeye göre kullanılmakta olan raf sistemleridir. Çok daha ağır yüklerin ve malzemelerin depolanması için ideal ürünlerdir. Sektörel anlamda bir çok farklı çeşitte kullanımı bulunmaktadır. Rafmaksan ikinci el ağır yük raf sistemleri içinde sizlere değerinde nakit ödeme kolaylığı ile satış olanağı sunar. Satmayı planladığınız ağır yük depo raf sistemleri için mutlaka ekiplerimize ulaşarak fiyat teklifi isteyiniz. Depo raf ikinci el ürünlerinin tümünde nakit ödeme yaparak alım yapıyoruz.

 

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir