Anadolu Yakası İkinci El Raf

Raf sistemleri alımında ikinci el deneyimi en fazla olan firmayız. Anadolu Yakası İkinci El Raf alım satımı için firmamızdan her konuda çözüm ve destek alabilirsiniz. Ağır yük depo raf sistemleri, hafif yük raf sistemleri, arşiv raf sistemleri, mağaza ve market raf sistemleri dahil tüm model ve çeşitlerde alımlarımız bulunmaktadır. 0216 304 10 19 çağrı merkezi üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İkinci el duruma düşen raflar yinede değeri belirli bir seviyede olan ürünlerdir. Bu nedenle mutlaka tarafınızdan değerlendirilmesi gerekir. Ülkemizde bir çok sanayi ve endüstride raf kullanımı oldukça yoğundur.  Mağaza ve gıda sektöründe ciddi oranda farklı modellerde raf kullanımı bulunmaktadır. Bu nedenle kullanılmayan raflarınızı mutlaka değerlendiririz. Rafmaksan firmamız İstanbul genelinde her ilçe ve semtten raf alımı yapmaktadır.

Anadolu Yakası İkinci El Depo Raf Sistemleri

Depolarda kullanılmış ve satılmak istenilen her tür raf sistemini aynı gün adresinizden alıyoruz. Sizlere doğru ve güncel bir fiyat verebilmemiz için rafların mevcut son hallerinin uzmanlarımız tarafından görülmesi gerekecektir. Fiyat teklifimizden sonra onay verip kabulünüz halinde ödemeyi nakit olarak yapıyor ve kendi araçlarımızla yerinizden alıyoruz.

  • Palet rafları
  • Konsol kollu raf
  • Kayar raf sistemleri
  • Asma kat raf sistemleri
  • Sırt sırta raf istemleri
  • Shutte raf

Depolarda alan ve depo özelliklerine göre farklı model ve tipi bulunmaktadır. Projeye göre farklı tasarım ve modellemede imalatıda yapılabilmektedir. Firmamız sizlerden satın aldığı depo raflarını mevcut durumlarına ve kullanılabilirlik hallerine göre tekrar kullanıma sokabilmekte yada geri dönüşüme almaktadır. Anadolu yakası depo raf sistemleri için sizlere kurumsal düzeyde hizmet sunmaya hazırız. Lütfen raflar için bizden destek isteyiniz.

Anadolu Yakası Ağır Yük Depo Raf Sistemleri

Anadolu yakası tüm ilçe ve semtlerinden ikinci el ağır yük defo raf sistemlerinizi yerinizden alıyoruz. Depoların kullanılabilir alanlarına göre farklı malzeme seçimi ve farklı teknik özelliklerde üretilen raf sistemleridir. Depola çözümlerinde ağır yük depo raf sistemlerinin faydası ve önemi oldukça fazladır. Lojistik ve depolama alanında düzen, istif ve alan kullanımı açısından faydaları bitmez.

  • Dar koridor raf sistemleri
  • Sırt sırta depo raf sistemleri
  • Depo tablalı raf sistemleri
  • Depo palet rafları

Anadolu Yakası Hafif Yük Raf Sistemleri

Satılacak hafif yük raf sistemlerine en iyi fiyat teklifini Rafmaksan olarak biz veriyoruz. Ağırlık ve hacmi daha düşük malzemelerin istelenmesi ve depolanması için en ideal ürünlerdir. Hafif yük raf sistemleri ağır yük depo raflarına göre daha fazla çeşitlidir diyebiliriz. Stok ve depo durumuna göre faklı ebat, farklı teknik özellik ve malzeme kullanılarak üretilebilmektedir. Hafif ağırlıktaki ürünler, dosya türü malzemeler, tekstil alanıda depolama, hafif kutu istiflemesi içn son derece pratik bir çözümdür.

Anadolu Yakası İkinci El Depo Rafı

Raflarınızı kesinlikle hurdacı veya eskiciye vermeyiniz. Depo raflarınızı doğru yere vermeniz halinde çok daya iyi bedellerle elden çıkarmış olursunuz. Rafmaksan sadece raf sistemleri üzerine 10 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Anadolu yakası ikinci el depo rafı alım satım konusunda da aralıksız olarak yıllardır müşterilerine nitelikli hizmet vermektedir. Her tür depo rafınızı en iyi fiyatlar en hızlı şekilde satın alıyoruz.

Anadolu Yakası ikinci el raf için 0216 304 10 19 lütfen bizleri arayınız. Firmamızdan hem sıfır raf sistemleri hemde 2.el depo rafları için hızlı şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir