Ağır Yük Depolama Raf Sistemleri Alış Satış

Depolama için kullanılmakta olan bir çok farklı malzemeden üretimi yapılmış raf sistemleri kullanılır. Ağır Yük Depolama Raf Sistemleri Alış Satış konsunda hizmet veren firmamız Rafmaksan hızlı ve nitelikli çözümler sunar. Satmak istediğiniz, kullanım yapmadığınız metal, çelik, endüstriyel tüm raf modellerini yeriniden aynı gün nakit ödeme ile satın almaktadır.

İstanbul ikinci el raf alış satış için yıllardır deneyimli ekipleri ile hizmet veren Rafmaksan sizleri yanıltmadan en iyi fiyatlarla hemen alım yapar. Bekleyen ve kullanılmayan raflar zamanla korozyon nedeni çürür ve hurda vasfını alır. Bundan dolayı mutlaka projesi sonlanmış ağır yük, hafif yük raflarınızı değerine satın.

İkinci El Ağır Yük Depolama Raf Alış

Ağır yük depo rafları daha fazla hacme sahip malzemelerin taşınması ve depolanması için kullanılır. Malzeme niteliği nedeni ile diğer raf modellerine göre imalatı daha yüksek fiyatlarda olmaktadır. İkinci el raf satışları sırasında da fiyatlar daha yüksektir. Değerli olan bu rafları elden çıkarmak istediğinizde firmamız üzerinden aynı gün satış yapabilisiniz. Rafmaksan uzmanları yerinize geliyor ve değer belirliyoruz. Katlı mezenin tüm raflarınız için en iyi piyasa değerlerini dün olduğu gibi 2022 yılında da biz veriyoruz.

Kullanım alanları çok çeşitli olan bu tür raflar bir çok endüstri için kullanıma idealdir. Elektronik malzeme, yedek parça, otomotiv, süpermarketler, lojistik, ve inşaat malzemeleri ve çeşitli gıda malzemelerinin depolanmasında yıllardır kullanılmaktadır.

 • İkinci el palet rafları
 • 2. el Koli ve Kutu Elleçleme Rafları
 • İkinci El Konsol Kollu Raflar
 • 2. El Kalıp Rafları
 • İkinci el Asmakat Raf
 • 2. El Kayar Raflar
 • İkinci El Sırt sırta Raf Sistemleri
 • 2. El Shuttle ( Mekik ) Raf Sistemi
 • İkinci El Çelik raf sistemleri
 • İkinci el mağaza rafları
 • 2.el market rafları

2. El Hafif Yük Depolama Rafları Alınır

Ufak hacimli malzemelerin istiflenmesi ve depolanması için Hafif yük raf sistemleri kullanılır. Genelde bu tür raf modelleri ihtiyaca göre firmalar tarafında imalatı yapılır. Son derece uzun ömürlü olması nedeni ile sizlerin kullanımı sonrasında da uzun seneler kullanılabilir malzemelerdir.

Rafmaksan hafif yük ikinci el raflarınızı günümüz piyasa koşullarını dikkata alarak en fiyat teklifini sizlere eksiksiz sunar. Farklı yöntem ve yollarla satış yapmaya çalışmak yerine firmamızdan kurumsal çözüm alabilirsiniz. Raflarınızı yerinize gelip inceliyoruz. Firmamız fiyat teklifini hemen tarafınıza veriyoruz. Satış yapmanız halinde hemen peşin ödeme sağlıyoruz.

Ağır Yük Depolama Raf Sistemleri Alış Satış için 0216 304 10 19 olup bizi istediğiniz gün saatte arayabilirsiniz.

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir