Fatih İkinci El Raf

Firmanızda, işletmenizde ve depolarınızda kullanmadığınız ikinci el rafları değerinde alıyoruz. Fatih İkinci El Raf alım satımı çözümleri için bizlere haftanın her günü ulaşabilirsiniz. Ağır yük depo rafları, hafif yük raf modelleri, arşiv rafları, mağaza ve market raf sistemleri dahil tüm model ve çeşitlerde alım satım yapmaktayız bulunmaktadır. 0216 304 10 19 çağrı merkezi üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Raf sistemlerini artık kullanmıyorsanız bekletmeyin, çürümeye terk etmeyin. Firmamız gelişmiş firma altyapısı ile bu ürünleri tekrar kullanıma kazandırabilmektedir. Şehrimizde bir çok sanayi ve endüstride raf sistemlerinin kullanımı yaygındır. Mağaza ve gıda sektöründe ciddi oranda farklı modellerde raf kullanımı bulunmaktadır. Bu nedenle kullanılmayan raflarınızı mutlaka değerlendiririz. Rafmaksan firmamız İstanbul genelinde her ilçe ve semtten raf alımı yapmaktadır.

Fatih İkinci El Depo Raf Sistemleri

Boşta kalan, eskimiş, yada projesi bitmiş tüm rafları nakit ödeme ile değerinde alıyoruz. Aynı gün fiyat teklifi verebilmemiz için rafların mevcut son hallerinin uzmanlarımız tarafından görülmesi gerekecektir. Fiyat teklifimizden sonra onay verip kabulünüz halinde ödemeyi nakit olarak yapıyor ve kendi araçlarımızla yerinizden alıyoruz.

  • Palet rafları
  • Konsol kollu raf
  • Kayar raf sistemleri
  • Asma kat raf sistemleri
  • Sırt sırta raf istemleri
  • Shutte raf

Depolarda alan ve depo özelliklerine göre farklı model ve tipi bulunmaktadır. Projeye göre farklı tasarım ve modellemede imalatıda yapılabilmektedir. Firmamız sizlerden satın aldığı depo raflarını mevcut durumlarına ve kullanılabilirlik hallerine göre tekrar kullanıma sokabilmekte yada geri dönüşüme almaktadır. Fatih depo raf sistemleri içi sizlere kurumsal düzeyde hizmet sunmaya hazırız. Lütfen raflar için bizden destek isteyiniz.

Fatih Ağır Yük Depo Raf Sistemleri

Fatih tüm ilçe ve semtlerinden ikinci el ağır yük defo raf sistemlerinizi yerinizden alıyoruz. Depoların kullanılabilir alanlarına göre farklı malzeme seçimi ve farklı teknik özelliklerde üretilen raf sistemleridir. Depola çözümlerinde ağır yük depo raf sistemlerinin faydası ve önemi oldukça fazladır. Lojistik ve depolama alanında düzen, istif ve alan kullanımı açısından faydaları bitmez.

  • Dar koridor raf sistemleri
  • Sırt sırta depo raf sistemleri
  • Depo tablalı raf sistemleri
  • Depo palet rafları

Fatih Hafif Yük Raf Sistemleri

Satılacak hafif yük raf sistemlerine en iyi fiyat teklifini Rafmaksan olarak biz veriyoruz. Ağırlık ve hacmi daha düşük malzemelerin istelenmesi ve depolanması için en ideal ürünlerdir. Hafif yük raf sistemleri ağır yük depo raflarına göre daha fazla çeşitlidir diyebiliriz. Stok ve depo durumuna göre faklı ebat, farklı teknik özellik ve malzeme kullanılarak üretilebilmektedir. Hafif ağırlıktaki ürünler, dosya türü malzemeler, tekstil alanıda depolama, hafif kutu istiflemesi içn son derece pratik bir çözümdür.

Fatih İkinci El Depo Rafı

Raflarınızı kesinlikle hurdacı veya eskiciye vermeyiniz. Depo raflarınızı doğru yere vermeniz halinde çok daya iyi bedellerle elden çıkarmış olursunuz. Rafmaksan sadece raf sistemleri üzerine 10 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Fatih ikinci el depo rafı alım satım konusunda da aralıksız olarak yıllardır müşterilerine nitelikli hizmet vermektedir. Her tür depo rafınızı en iyi fiyatlar en hızlı şekilde satın alıyoruz.

Fatih ikinci el raf için 0216 304 10 19 lütfen bizleri arayınız. Firmamızdan hem sıfır raf sistemleri hemde 2.el depo rafları için hızlı şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir