İkinci El Mağaza Raf Sistemleri

İkinci el mağaza raf sistemleri için firmamız Rafmaksan sizlere en iyi çözümleri deneyimli ekipleri ile sunar. Raf alım ve satım konusunda yılladır müşterilerimize çözüm odaklı hizmet sağlıyoruz. Hem satmak istediğiniz raf sistemlerinizi alıyor hemde ikinci el raf arayan müşterilerimize özel izime sunuyoruz. Raf sistemleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, farklı bir çok modeli bulunmaktadır. Mağazalar içinde raf sistemlerinin önemi ve değeri oldukça yüksektir. Hem showroom hemde depo alanlarında raf sistemleri gereksinimi vardır. Mağaza içi ve depo alanlarında çok farklı türde raf sistemi kullanımı vardır.

Mağaza Rafları Alım Satım

Mağazalarda hafif yük rafları, ürün teşhir rafları, ahşap duvar rafları, orta alan rafları, vitrin rafları gibi bir çok çeşit kullanılmaktadır. Genelde mağazanın konseptine göre özel üretim raflardır. Standart raf modeli kullanımı mağaza içi (showroom) değil genelde depolama alanlarında kullanılmaktadır. Depolarda hem ağır yük rafları hemde hafif yük rafları tercih edilmektedir. Ayrıca kurumsal mağaza merkezlerinde de Arşiv rafları tercih edilmektedir. Rafmaksan kullanımı sonlanmış olan ve artık hiç bir görevi kalmayan raflarınızı sizlerden değerine nakit olarak satın almaktadır. Ekiplerimize ulaşarak ikinci el mağaza raf sistemleri satışını en hızlı şekilde yapabilirsiniz.

Mağaza Hafif Yük Rafları

İkinci el mağaza raf sistemleri içinde depolarda sıkça tercih edilen hafif yük raf sistemleridir. Genelde giyim mağazacılığında popüler olan raflardır. Ufak depolar ve geniş depolarda bu yük rafları oldukça kullanışlı olup bir çok sorunu çözerler. Ancak bir çok mağaza raf sistemlerinin bakımını yapmadığı için ömrü uzun olmayabilir. Bu sebeple yeni raf sistemi alımı gitmekte olup eski ürünler atıl duruma düşebilir. Hemen rafmaksan firmamıza ulaşıp boşa çıkmış olan tüm raf sistemlerinizi nakit olarak uzmanlar eşliğinde satabilirsiniz.

 

1 Yorum

  • Ayhan gürel

    Merhaba,
    Çift taraflı bir orta raf arıyorum. 4 veya 5 raflı. 1.80 – 2 metre kadar.
    532 323 2925

  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir