Raf Alım Satımı Yapan Yerler

Depolama ve istifleme alanında raf kullanımı oldukça yaygın ve sektörel anlamda gelişmiştir. Raf alım satımı yapan yerler üzerinden istenilen özelliklerde hizmet alımı yapmanız mümkündür. Rafmaksan ikinci el raf alımında sektörün öncüsü firmalardan biridir. 20 yılı aşkın sektör deneyimi, yaygın hizmet ağı ve güvenlik kurumsal çözümleri ile sizlere en iyisini sunmaktadır.

Depo raf sistemleri, arşiv raf sistemleri, çelik raf modelleri dahil bir çok ürün grubunda alımlarımız bulunmaktadır. Mevcut satmayı düşündüğünüz raf sistemi ne olursa olsun bizlere ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Rafmaksan Raf Alım Merkezi

Kullanılmayan raf sistemleri kesinlikle değerlendirmelidir. Atıl halde uzun yıllar rafları bekletmek kullanım ömürlerini ciddi oranda azaltacaktır. Firmamız aynı gün içinde adresinize gelir raflarınızı inceler ve sizlere piyasadaki en iyi alım fiyatlarını verir. Depo ağır yük raf sistemleri, ikinci el hafif yük raflar, arşiv rafları, market ve mağaza rafları dahil tüm modellerde nakit alım yapıyoruz.

Raf satın alırken genelde herkes ciddi rakamlar ödemek zorunda kalır. Bu sebeple artık görevi bulunmayan, kullanılmayan rafları hurda yapmak yerine iyi fiyatlarla değerlendirin.

İstanbul Raf Alım Satımı

İkinci el raf alım satımı için şu an için sadece İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında hizmet vermekteyiz. Çok özel durumlarda şehir dışından raf alımı gerçekleştiriyoruz. Gezici ekibimiz sizlerden gelen raf satış taleplerinde hemen vereceğiniz adrese ulaşır ve keşif hizmetini gerçekleştirir. Uzman personelimiz satılacak raf için fiyat teklifini verdiğiniz sizinde kabul etmeniz halinde ödeme peşin yapılır ve raflar kendi araçlarımızla yerinizden alınır.

Raf alım satımında söküm işlemi gerekiyorsa bunu da firma uzmanlarımız gerçekleştirecektir. Her tür projede değerlendirmiş raflarınızı değerinde aynı gün söküm işlemi yapar ve satın alırız.

Raf Alım Satımı Fiyatları

Endüstri ve sanayide bir çok alanda çeşitli raf modelleri kullanılmaktadır. Genelde bu raf modelleri alıcıları tarafından projeye özel imalat yaptırılır. Bu nedenle her kullanımda farklı özelikte raflar karşımıza çıkar. İkinci el raf için fiyat verirken bundan dolayı yerinde görmek önem taşır. Telefonda sizlere fiyat vermek yerine aynı gün adresinize gelir fiyat sunarız.

Raf alım satımı yapan yerler iletişim numarası 0216 304 10 19 olup bizi istediğiniz gün saatte arayabilirsiniz.

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir