İkinci El Market Rafları

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Marketler için raf sistemleri genelde maliyeti yüksek alımlardır. İkinci el market rafları kullanımı ise sıfır ürünlere göre oldukça ekonomik çözüm demektir. Marketlerde büyüklük ve alan kullanımına göre raf sistemleri ihtiyacıda artar. Firmamız Rafmaksan ikinci el market raf ürünleri için hem satış yapmakta hemde marketlerin kullanmadığı raf sistemlerini yerinizden nakit ödeme yaparak satın almaktadır.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1566504810629{margin-top: 40px !important;margin-bottom: 40px !important;}”][vc_column][dfd_simple_image_gallery dfd_layer_image=”769,768,767,766,765,764″ items_offset=”0″ image_width=”900″ image_height=”600″ isotope_columns=”3″ images_style=”fitRows”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

İkinci El Market Raflarınızı Nakit Alıyoruz

Ülkemizde ve özellikle İstanbul’da oldukça fazla sayıda market işletmesi bulunmaktadır. Yıl boyunca bir çok market kapanışı olduğu gibi yeni açılış yapılan market sayısıda hayli fazladır. Bu nedenle market raf sistemlerinin önemi ve değeri oldukça büyüktür. Kapanışı nedeni ile, tadilat ve yenileme sebebi ile eski market raflarınız artık kullanım dışı ise mutlaka bizlere ulaşıp değerine satarak raflarınızı değerlendirebilirsiniz. İkinci el market rafları için İstanbul’da Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerinde sizlere en kısa sürede ulaşıyor ve market raf çözümlerini sağlıyoruz. Her modelde tüm market raflarınıza talibiz. En iyi fiyatları veriyor ve raflarınızı atıl durumdan kurtarıyoruz.

İkinci el raf hizmetleri konusunda İstanbul’da Rafmaksan sektörün en önde gelen ve güvenilir hizmet kalitesi olan firmaların başında gelmektedir. Geniş ve yaygın hizmet ağımız, deneyimli teknik personellerimiz ve müşteri memnuniyeti yüksek hizmet anlayışımız ile yılladır olduğu gibi hizmetlerimize devam ediyoruz.

İkinci El Market Raf Satışları

Rafmaksan ikinci el market rafları alım hizmetleri ile birlikte satış desteğide vermektedir. Farklı market işletmelerinden satın aldığımız rafları kendi firma bünyemizde tadilat ve tamir işlemine tabi tutmaktayız. Sorunsuz, hatasız ve uzun ömürlü kullanıma uygun hale getirip sizlerin kullanımınıza sunmaktayız. Marketinizin alan kullanımına, ürün gruplarınıza en uygun rafları bünyemizde bulacaksınız. Talep ve isteklerinizi hemen firma uzmanlarımıza iletin sizler için en iyi market raf sistemleri çözümlerini sunalım.

Market Rafları için Ücretsiz Keşif

Firmamız market raflarını satmak isteyen herkese ücretsiz keşif ve ekspertiz desteği sunmaktadır. Eğer acil ikinci el market rafları satışı yapmayı düşünüyorsanız ve raflarınıza fiyat verilmesini istiyorsanız bizleri arayıp keşif desteği alabilirsiniz. Adresinize aynı gün uzman personelimizi göndermekte ve raflarınızı yerinde görüp fiyat vermekteyiz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

3 Yorum

  • abdulkadir

    Mrb, 2. el market raflariniza goz atabilecegim bir sayfaniz varmi?

  • ümit

    ikinci raf arıyoru temiz kulanılmış rafınız varmı foraf görmek istrim düzceden arıyorum

  • hikmet

    ikinci el raf arıyoruz elinizde varmı

  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir