Ataşehir İkinci El Raf Sistemleri

Kullanılmış eskimiş veya yeni tüm raf sistemlerinizi değerinde nakit ödeme yaparak hemen satın alıyoruz. Ataşehir İkinci El Raf Sistemleri alım satım konusunda İstanbul’da yıllardır aralıksız hizmet veren ender firmalardan biriyiz. Ağır yük depo raf sistemleri, hafif yük raf sistemleri, arşiv raf sistemleri, mağaza ve market rafları dahil tüm raflarınıza değerine nakit ödeme yapıyoruz. 0216 304 10 19 hattamızdan bizlere mesai saatlerinde ulaşabilirsiniz.

Raf sistemlerinin yüksek maliyetli olması nedeni ile ikinci elde hurdaya çıkarılmaması gerekir. Bir çok sanayi ve endüstride raf kullanımı oldukça yoğun olup günümüzde bir çok mağaza ve gıda sektöründe ciddi anlamda kullanımı bulunmaktadır. Bu nedenle kullanılmayan raflarınızı mutlaka değerlendiririz. Rafmaksan firmamız İstanbul genelinde her ilçe ve semtten raf alımı yapmaktadır.

Ataşehir İkinci El Depo Raf Sistemleri

Depo içinde kullanılmış yeni veya eski her çeşit raf sistemlerinizi hemen almaktayız. Satmak istediğini depo raf sistemlerini yerinize gelip görüyor ve fiyat teklifi sunuyoruz. Sizinde onay verip kabulünüz halinde ödemeyi nakit olarak yapıyor ve kendi araçlarımızla yerinizden alıyoruz.

  • Palet rafları
  • Konsol kollu raf
  • Kayar raf sistemleri
  • Asma kat raf sistemleri
  • Sırt sırta raf istemleri
  • Shutte raf

Depo raf sistemlerinde geniş bir çeşitlilik vardır. Projeye göre farklı tasarım ve modellemede imalatıda yapılabilmektedir. Firmamız sizlerden satın aldığı depo raflarını mevcut durumlarına ve kullanılabilirlik hallerine göre tekrar kullanıma sokabilmekte yada geri dönüşüme almaktadır. Ataşehir depo raf sistemleri içi sizlere kurumsal düzeyde hizmet sunmaya hazırız. Lütfen raflar için bizden destek isteyiniz.

Ataşehir Ağır Yük Depo Raf Sistemleri

Depo alanlarının daha tasarruflu ve düzenli kullanımı için farklı malzeme seçimi ve farklı teknik özelliklerde üretilen raf sistemleridir. Depola çözümlerinde ağır yük depo raf sistemlerinin faydası ve önemi oldukça fazladır. Lojistik ve depolama alanında düzen, istif ve alan kullanımı açısından faydaları bitmez.

  • Dar koridor raf sistemleri
  • Sırt sırta depo raf sistemleri
  • Depo tablalı raf sistemleri
  • Depo palet rafları

Ataşehir Hafif Yük Raf Sistemleri

Genelde ağırlığı ve hacmi daha düşük ürün ve cisimlerin istelenmesi ve depolanması için en ideal ürünlerdir. Hafif yük raf sistemleri ağır yük depo raflarına göre daha fazla çeşitlidir diyebiliriz. Stok ve depo durumuna göre faklı ebat, farklı teknik özellik ve malzeme kullanılarak üretilebilmektedir. Hafif ağırlıktaki ürünler, dosya türü malzemeler, tekstil alanıda depolama, hafif kutu istiflemesi içn son derece pratik bir çözümdür.

Ataşehir İkinci El Depo Rafı

Son derece değerli olan rafları kesinlikle hurdacı veya eskiciye vermeyiniz. Depo raflarınızı doğru yere vermeniz halinde çok daya iyi bedellerle elden çıkarmış olursunuz. Rafmaksan sadece raf sistemleri üzerine 10 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Ataşehir ikinci el depo rafı alım satım konusunda da aralıksız olarak yıllardır müşterilerine nitelikli hizmet vermektedir. Her tür depo rafınızı en iyi fiyatlar en hızlı şekilde satın alıyoruz.

Ataşehir depo raf sistemleri için 0216 304 10 19 lütfen bizleri arayınız. Firmamızdan hem sıfır raf sistemleri hemde 2.el depo rafları için hızlı şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir