İkinci El Raf Alan Yerler

Kapanış durumlarında artık kullanımı olmayacak raf sistemlerinizi ikinci el raf alan yerler olarak anında sizlerden değerine satın almaktayız. Doğru fiyat teklifi ile kullanmadığınız tüm raf sistemlerini yerinizden deneyimli ekiplerimizle söküp ve nakliye ile almaktayız. Atıl duruma düşmüş, görevi ve kullanım amacı kalmamış tüm rafları bizlere ulaşarak hemen kolayca satabilirsiniz. Rafmaksan İstanbul içinde ikinci el raf sistemleri için her ilçe ve semtte sizlere bu hizmeti profesyonel kadroları ile sağlamaktadır

[tooltip text=”İkinci el raf alan yerler arıyorsanız sektörde öncü Rafmaksan ile çalışın güven sorunu yaşamayın” align=”left” ][/tooltip]

İstanbul 2.el Raf Alan Yerler

İstanbul da raf sistemleri kullanımı bulunan bir çok farklı sektör bulunmaktadır. Sanayi alanında fabrikalarda da bir çok raf sistemi kullanıldığı gibi gıda sektörleri, tekstil sektörleri, lojistik depolar ve daha bir çok yerde kullanım bulunmaktadır. İkinci el raf alan yerler olarak tüm alanlarda çözümümüz bulunmaktadır. Raflarınızın mevcut durumuna göre uzman ekibimiz dilerseniz İstanbul içinde yerinde tespit yapmakta ve tüm raflarınızı inceleyerek aynı gün içinde sizlere fiyat teklifi vermektedir. Teklifimizin kabul edilmesi halinde nakit ödeme yaparak raflarınızı sizlerden satın almaktayız. Raf satışlarında yükleme, söküm ve nakliye dahil tüm hizmetler firmamız tarafından verilmektedir.

İkinci el raf alan yerler İstanbul firmaları arasında işini kurumsal yapan bir kaç firmadan biriyiz. Mutlaka satışına karar verdiniz raf sistemleri için bizlerden teklif istemeden ve tekilifimiz detaylı incelemeden karar vermeyin.

İkinci El Raf Alımda Garantili Hizmet

Hiç bir müşterimize ikinci el raf alan yerler olarak vadeli, sonradan ödemeli ve nakit haricinde bir ödeme seçeceği sunmuyoruz. Sektörde yaşanan olumsuzlukların önüne geçmek için her alışverişimizde sizleri koruyor ve nakit yerinde ödeme yaparak raflarınızı satın alıyoruz. Sizlerde raf satışlarında mağrur olmamak ve maddi zarar görmemek için kesinlikle hizmet alacağınız firmayı doğru seçiniz. Rafmaksan şimdiye kadar çalışmış olduğu hiç bir müşterisinden şikayet almamış ve müşteri ilişkileri en yüksek seviyede olan raf firmalarından biridir.

Alım yaptığımız raf sistemleri listesi aşağıdaki gibidir.

 

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir