Maltepe Depo Raf Sistemleri 2 El

Depo raf sistemleri konusunda hem sıfır ürünlerde hemde ikinci elde hizmet vermekteyiz. Maltepe Depo Raf Sistemleri 2 El raf alımı için aynı gün yerinizde hizmet  vermekteyiz. Ağır yük depo raf sistemleri, hafif yük raf sistemleri, arşiv raf sistemleri, mağaza ve market rafları dahil tüm raflarınıza değerine nakit ödeme yapıyoruz. 0216 304 10 19 hattamızdan bizlere günün her saati ulaşabilirsiniz.

Raflar genelde maliyeti yüksek ürünler olup ikinci elde atıl halde bırakılmaması gerekir. Bir çok sanayi ve endüstride raf kullanımı oldukça yoğun olup günümüzde bir çok mağaza ve gıda sektöründe ciddi oranda kullanımı bulunmaktadır. Bu nedenle kullanılmayan raflarınızı mutlaka değerlendiririz. Rafmaksan firmamız İstanbul genelinde her ilçe ve semtten raf alımı yapmaktadır.

Maltepe İkinci El Depo Raf Sistemleri

Depolar için tasarlanmış ve kullanılmakta olan tüm raf çeşitlerinde alımlarımız bulunmaktadır. Satmak istediğini depo raf sistemlerini yerinize gelip görüyor ve fiyat teklifi sunuyoruz. Sizinde onay verip kabulünüz halinde ödemeyi nakit olarak yapıyor ve kendi araçlarımızla yerinizden alıyoruz.

  • Palet rafları
  • Konsol kollu raf
  • Kayar raf sistemleri
  • Asma kat raf sistemleri
  • Sırt sırta raf istemleri
  • Shutte raf

Depo raflarının bir çok farklı model ve tipi bulunmaktadır. Projeye göre farklı tasarım ve modellemede imalatıda yapılabilmektedir. Firmamız sizlerden satın aldığı depo raflarını mevcut durumlarına ve kullanılabilirlik hallerine göre tekrar kullanıma sokabilmekte yada geri dönüşüme almaktadır. Maltepe depo raf sistemleri içi sizlere kurumsal düzeyde hizmet sunmaya hazırız. Lütfen raflar için bizden destek isteyiniz.

Maltepe Ağır Yük Depo Raf Sistemleri

Depoların kullanılabilir alanlarına göre farklı malzeme seçimi ve farklı teknik özelliklerde üretilen raf sistemleridir. Depola çözümlerinde ağır yük depo raf sistemlerinin faydası ve önemi oldukça fazladır. Lojistik ve depolama alanında düzen, istif ve alan kullanımı açısından faydaları bitmez.

  • Dar koridor raf sistemleri
  • Sırt sırta depo raf sistemleri
  • Depo tablalı raf sistemleri
  • Depo palet rafları

Maltepe Hafif Yük Raf Sistemleri

Ağırlık ve hacmi daha düşük malzemelerin istelenmesi ve depolanması için en ideal ürünlerdir. Hafif yük raf sistemleri ağır yük depo raflarına göre daha fazla çeşitlidir diyebiliriz. Stok ve depo durumuna göre faklı ebat, farklı teknik özellik ve malzeme kullanılarak üretilebilmektedir. Hafif ağırlıktaki ürünler, dosya türü malzemeler, tekstil alanıda depolama, hafif kutu istiflemesi içn son derece pratik bir çözümdür.

Maltepe İkinci El Depo Rafı

Raflarınızı kesinlikle hurdacı veya eskiciye vermeyiniz. Depo raflarınızı doğru yere vermeniz halinde çok daya iyi bedellerle elden çıkarmış olursunuz. Rafmaksan sadece raf sistemleri üzerine 10 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Maltepe ikinci el depo rafı alım satım konusunda da aralıksız olarak yıllardır müşterilerine nitelikli hizmet vermektedir. Her tür depo rafınızı en iyi fiyatlar en hızlı şekilde satın alıyoruz.

Maltepe depo raf sistemleri için 0216 304 10 19 lütfen bizleri arayınız. Firmamızdan hem sıfır raf sistemleri hemde 2.el depo rafları için hızlı şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir