Raf İkinci El

Sıfır ürünlerde genelde bir çok üründe fiyatlar yüksek olmaktadır. Raf ikinci el alımlarda ise fiyatlar genelde son derece uygun olup bir çok kişide bu yönde arayış içindedir. Rafmaksan olarak sıfır raf ürünlerinden hizmet vermekle beraber ikinci el raf sistemleri içinde müşterilerimize çözümler sunmaktayız. Raf alım satım için mutlaka rafmaksan firmamız ile irtibat kurabilir tüm merak ettikleriniz hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

İkinci el raf sistemleri için tüm raf modellerinde alım ve satım yapmaktayız. İşletmenizin ihtiyaçları ve projeleriniz raf alım satımında sizlere en iyi hizmeti sağlıyoruz.

Depo Rafları İkinci El

Rafmaksan firması olarak mağaza rafları ile birlikte en çok depo raf sistemlerinde talep almaktayız. Ağır yük raf sistemleri ve hafif yük raf sistemlerinde sıfır ürünlerde talep oluştuğu gibi ikinci elde alım ve satım talepleri de oldukça fazladır. Her çeşit malzemeden yapılmış ve kullanmadığınız rafları firmamıza ulaşarak nakit ödeme karşılığında satabilirsiniz. Raf ikinci el alımlarında vadeli ve çek yerinde tüm alımlarımızda peşin ödeme yapıyor ve sizleri kesinlikle mağdur etmiyoruz.

Yük Rafları İkinci El

Küçük işletme veya kurumsal düzeyde bir çok firmanın depo alanlarında hafif yük ve ağır yük rafları kullanılmaktadır. Belirli bir kullanım ömründe sonra ihtiyacı karşılayamaz hale gelen raflarınız boşa çıkabilmektedir. Hafif ve Ağır yük tüm raf sistemlerimiz için kolayca satış yapabileceğiniz imkanları sizlere sağlıyoruz. Raf ikinci el için mutlaka firmamız uzmanlarından teklif isteyiniz. İstanbul ikinci el raf alan yerler olarak yıl boyu aralıksız olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.